Üzemeltetési munkatársat keresünk Albertirsai irodánkba!

Gyermekétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres

ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS pozícióba  ALBERTIRSA  területére

Feladatok:

  • Telephelyek, konyhák szakszerű üzemeltetése, javítási és a karbantartási feladatok koordinálása
  • Kivitelezések előkészítése, lebonyolításának koordinálása
  • Karbantartásokhoz szükséges eszközök beszerzése
  • Telephelyek átépítési, felújítási munkálatainak teljes körű lebonyolításának koordinálása
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, számlázás kezdeményezése
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, irányítás
  • Az üzemeltetési csoportvezető napi feladatainak adminisztratív támogatása.
  • A napi adminisztrációval kapcsolatos teljes körű dokumentáció kezelése, rendszerezése, naprakészen tartása.
  • Beszerzési osztállyal való együttműködés

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki és építőipari végzettség
  • Gyakorlat üzemeltetési és karbantartási területen
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó szervezési és erős érdekérvényesítési képesség
  • Képes vagy kreatívan megoldani a felmerülő feladatokat
  • Rugalmasság
  • B kat. jogosítvány
  • Vezetői szemléletmód
  • Jó kommunikáció
  • Önálló és felelősségteljes személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Napi étkezés
  • Egyéb dolgozói kedvezmények
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Változatos munkakör