Bérszámfejtő és TB ügyintéző, Albertirsa

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként egy modern irodai környezetben láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Teljes körűen ellátod a bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatokat,
  • elkészíted a járulékbevallásokat, OEP bevallásokat, statisztikákat, kimutatásokat,
  • elvégzed a munkaviszony létesítésére, módosítására, megszüntetésére vonatkozó munkaügyi teendőket,
  • kapcsolatot tartasz a munkavállalókkal, telephelyekkel, hivatalos szervekkel.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van legalább középfokú végzettséged és szakirányú végzettséged,
  • szereztél hasonló munkakörben, bérszámfejtésben és TB ügyintézési feladatokban legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatot,
  • erős digitális ismeretekkel rendelkezel (MS Office),
  • dinamikus, precíz és felelősségteljes munkavégzés jellemez, a feladataidat jól priorizálod,
  • tudsz önállóan dolgozni és kiváló a problémamegoldó képességed.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK, A MUNKAVÉGZÉS HELYE Albertirsán lesz.