Diétás szakács Ceglédbercelre!

Főbb feladatok, munkák:

    • Különböző diétás ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
    • A konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése
    • A meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
    • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    • Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú diétás szakács végzettség és minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
    • Gyakorlatias, határozott személyiség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Jó szervezőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyermekétkeztetésben, diétás főzésben szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Ingyenes dolgozói étkezés a munkaidő alatt
    • Több ezer forintos spórolási lehetőség élelmiszer alapanyag vásárlás keretében
    • Munkaidő vége minden nap 14:00 óra
    • Nincs délutáni és hétvégéi munkavégzés
    • Fejlődési és továbbtanulási lehetőség, tanulmányi támogatás