Élelmiszerbiztonsági asszisztens állás, Albertirsa

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként egy modern irodai környezetben láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Rendszeresen látogatod és ellenőrzöd főző- és tálalókonyháinkat előzetesen összeállított látogatási terv alapján,
  • betartatod a higiéniai követelményekre vonatkozó előírásokat,
  • optimalizálod a folyamatok megfelelőségét és hatékonyságát,
  • közreműködsz a minőségirányítási rendszer fenntartásában, javaslatokat teszel esetleges fejlesztésekre vonatkozóan,
  • támogatod az élelmiszerbiztonsági és minőségbiztosítási vezetőnk munkáját.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Élelmiszermérnök végzettséggel és több éves, élelmiszerhigiéniai területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • kiváló kommunikációs képesség és konfliktuskezelő készség jellemez,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat,
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod is van.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN

  • Ha van közétkeztetési és/vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatod, tisztában vagy az élelmiszerhigiéniai szabályokkal, előírásokkal.