Főkönyvelő munkatársat keresünk!

Munkatársat keresünk csapatunkba, FŐKÖNYVELŐ pozícióba!

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása és azok ellenőrzése cégcsoport szinten;
  • A cégcsoport számviteli, adózási feladatainak koordinálása;
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések;
  • Számviteli nyilvántartások fejlesztése és vezetése;
  • Beszámolók összeállítása, társasági és iparűzési adó bevallások elkészítése;
  • Kapcsolattartás a KSH-val, egyéb hatóságokkal, könyvvizsgálóval;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő szakképesítés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés;
  • Folyamatosan fejleszti és naprakészen tartja az adó jogszabályokkal kapcsolatos ismereteit, tudását;
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret (EXCEL) ismeretek;
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat;

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Cafeteria;
  • Rendkívül jó munka környezet;
  • Éves bónusz keret;
  • Bejárás támogatás;
  • Munkahelyi étkezés támogatása,

Munkavégzés helye:

  • Albertirsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével az allas@eatrend.hu email címen lehet.