Gasztronómiai és konyhatechnológiai koordinátor

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

    • aktívan részt veszel az étlapok megtervezésében,
    • számítunk Rád a konyhatechnológiai folyamataink optimalizálásában is,
  • rendszeresen látogatod és ellenőrzöd a főzőkonyháinkat,
  • részvételeddel hozzájárulsz a szakácsaink oktatásához, képzéséhez.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van szakács végzettséged,
  • szereztél szakmai tapasztalatot közétkeztetési területen,
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés jellemez, a feladataidat jól priorizálod,
  • van a feladataid ellátásához szükséges utazási hajlandóságod.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK, A MUNKAVÉGZÉS HELYE közép- és észak magyarországi, valamint nyugat-magyarországi szolgáltatási területeinken lesz.