Gazdasági vezető helyettes, Albertirsa

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként egy modern irodai környezetben láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Közvetlenül támogatod a cégcsoport egészét érintő pénzügyi feladatokban az illetékes kollégákat,
  • közreműködsz a pénzügyi terület folyamatainak szervezésében, irányításában, meghatározott projektekben képviseled a pénzügyi csoportot,
  • kezeled a banki átutalásokat,
  • aktívan részt veszel követeléskezelésben és behajtásban, banki kapcsolattartásban, zárási folyamatokban,
  • összeállítod és elküldöd a faktorálási dokumentációkat,
  • kezeled és karbantartod a folyószámlát, elkészíted a kompenzációkat,
  • támogatod a pénzügyi területet az új vállalatirányítási rendszer bevezetésében.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van felsőfokú gazdasági szakirányú végzettséged,
  • szereztél hasonló munkakörben legalább 3 éves szakmai tapasztalatot,
  • magabiztos, magas szintű digitális ismeretekkel rendelkezel (MS Office),
  • kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
  • dinamikus, precíz, analitikus gondolkodásmód, felelősségteljes munkavégzés jellemez, a feladataidat jól priorizálod.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK, A MUNKAVÉGZÉS HELYE Albertirsán lesz.