Junior beszerző munkatársat keresünk!

Gyermekétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég

JUNIOR BESZERZÉSI MUNKATÁRSAT keres ALBERTIRSA  területére

Feladatok:

  • A  beszerzési folyamatok teljes körű koordinálása.
  • Mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a beszállítókkal, reklamációk  dokumentálása
  • Partnerekkel napi szintű kapcsolattartás, jó partneri kapcsolat kialakítása, ápolása,
  • Új beszállítók keresése, piacelemzés
  • Lezajlott beszerzési folyamatok után követése, szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése
  • Statisztikák összeállítása, adatok elemzése, partnerenként
  • Aktív részvétel a napi operatív árubeszerzési feladatok szervezésében
  • Beszámolók készítése

Elvárások:

  • 2-3 év releváns, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • magas szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook, stb.)

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil és kiszámítható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Összetartó lendületes csapat