Karbantartó, Sopron

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek, telephelyek (főzőkonyhák, tálalókonyhák) karbantartása,
  • nagyüzemi konyhai gépek, berendezések karbantartása, szerelése, állapotuk nyomon követése,
  • gépek, berendezések tervszerű megelőző karbantartása,
  • üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van legalább szakmunkás végzettséged,
  • szereztél hasonló munkakörben legalább 3 éves szakmai tapasztalatot,
  • dinamikus, precíz és felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • van B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN: ha van villamosipari technikus, villamos berendezés-szerelő szakmunkás végzettséged.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK, A MUNKAVÉGZÉS HELYE Sopronban lesz.