Kereskedelmi koordinátor munkatársat keresünk!

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz csapatunkhoz, mint

Kereskedelmi koordinátor

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Partner kapcsolattartási feladatok ellátása
  • Támogatja a meglévő ügyfelek stabilitását
  • Meglévő és új szerződések kezelése
  • Beszerzési eljárások iratanyagainak összeállítása
  • Statisztikák készítése
  • Üzleti levelezés folytatása, kezelése és adminisztrálása
  • Megbeszélések dokumentálása
  • Támogatja a piacfejlesztési vezető munkáját

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • B kat. jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Office alkalmazások (Word, Excel) magas szintű gyakorlati ismerete és használata
  • Dinamikus, magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás, csapatszellem

ELŐNY:

  • Ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal és lendületes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Munkahelyi étkezés
  • Utazási hozzájárulás
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Albertirsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és nettó bérigény megjelölésével az allas@eatrend.hu email címen lehet.