Közétkeztetési konyhavezető állás Albertirsán

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz csapatunkhoz.

Közétkeztetési konyhavezető munkatárs

Főbb feladatok:

  • Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
  • Napi étkezők létszámának összesítése
  • Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
  • Hatósági előírások betartása, betartatása
  • Heti és havi nyersanyagleltárak készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vendéglátás, szakács, vendéglátó manager)
  • Minimum 1-3 éves vendéglátásban, étkeztetésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • 100%-os utazástérítés

Munkavégzés helye: Albertirsa

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az karrier@eatrend.hu  e- mail címre várjuk.