Közétkeztetési területi vezető, Albertirsa

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként láthatod el a napi feladataidat,
  • minden támogatást megadunk Neked, amire szükséged lehet az eredményes munkavégzéshez,
  • a szolgáltatási területek (főzőkonyhák, tálalókonyhák) látogatásához biztosítjuk a céges autó használatát,
  • számunkra fontos munkatársaink szakmai fejlődése, folyamatos vezetői háttértámogatással és célirányos oktatásokkal, képzésekkel is igyekszünk ezt elősegíteni a számukra,
  • munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Rendszeresen látogatod, felügyeled és kontrollálod a hozzád tartozó főző- és tálalókonyhákat, irányítod és összehangolod a konyhákon dolgozók munkáját,
  • biztosítod a folyamatos kapcsolattartást és kommunikációt a szolgáltatást igénylő intézményekkel (iskolák, óvodák, bölcsődék, szociális otthonok),
  • aktívan részt veszel üzleti tervek, projektek kidolgozásában,
  • szükség esetén hatósági engedélyek intézésében és a hatóságokkal való kapcsolattartásban is számítunk Rád,
  • új szolgáltatási terület működésének indítása esetén részt veszel az előkészítő feladatokban, és gondoskodsz az induláshoz szükséges személyi és tárgyi feltételekről.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van legalább szakirányú középfokú végzettséged (étkeztetés, vendéglátás),
  • szereztél hasonló, vezetői munkakörben legalább 5 éves szakmai tapasztalatot,
  • kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
  • magabiztos digitális ismeretekkel rendelkezel (MS Office, főként Excel),
  • dinamikus, precíz, proaktív és felelősségteljes munkavégzés és analitikus gondolkodásmód jellemez, a feladataidat jól priorizálod,
  • kiváló vezetői képességekkel rendelkezel.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN: ha van közétkeztetési területen, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁS, A MUNKAVÉGZÉS HELYE a Közép- és Észak-Magyarországon található szolgáltatási területeket érinti.