Marketing Munkatárs – ALBERTIRSA

Milyen feladataid lesznek a mindennapokban?

  • Éves marketing terv kialakításában való aktív részvétel
  • Marketing kampányok tervezése, kivitelezése költségszámítással, koordinálása, illetve kiértékelése
  • Céges arculati elemek és reklámanyagok tervezése, megrendelések leadása
  • Céges rendezvények szervezésében és kommunikációjában való aktív részvétel
  • Social média felületek kezelése
  • Külső és belső hírlevelek szerkesztése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a külsős szolgáltatókkal, partnerekkel
  • Szoros együttműködés a marketing csapat tagjaival, riportálás a vezetőség felé
  • Társosztályok támogatása marketing eszközökkel

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció vagy hasonló területen)
  • Legalább 3 év releváns gyakorlati tapasztalat marketing területen
  • Online marketing eszközök, trendek naprakész ismerete
  • Kreatív gondolkodás és innovatív megközelítés a kommunikáció terén
  • Precíz, pontos munkavégzés és jó szervező képesség
  • Motiváltság a folyamatos fejlődésre

Mi jelent előnyt?

  • Gyakorlott felhasználói ismeretek pl: Facebook, Instagram, LinkedIn, Viber
  • Videós tartalmak gyártásában szerzett tapasztalat (TikTok)
  • KKV környezet ismerete

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Fontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
    • munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet (kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz 🙂 )
    • modern irodában dolgozunk, melyben minden eszköz támogatja a hatékony munkavégzésedet
    • egymást mindig támogató, jókedvű csapatban dolgozunk
  • Folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedet

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, várjuk jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal együtt a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérlek vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Elérhetőség
Albertirsa

2730 Albertirsa, Pesti út 65.

e-mail cím:
titkarsag@eatrend.hu

Győr

9024 Győr, Hunyadi út 14/A. – Leier Irodaközpont