Online marketing munkatársat keresünk!

Csatlakozz hozzánk

Online marketing munkatárs

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • A digitális marketingtevékenységek teljes körű kezelése és koordinálása
  • Fizetett kampányok megvalósítása, nyomonkövetése, elemzése és optimalizálása a Google AdWords, Facebook, a remarketing és Display hálózatokon keresztül
  • E-mail és hírlevél kampányok menedzselése
  • Napi szintű, szerves együttműködés értékesítési csapattal a potenciális ügyfelek áramlásának és eloszlásának figyelemmel kísérése érdekében
  • Új marketing kezdeményezések bemutatása a forgalom és a felhasználók számának növelése érdekében
  • Promóciók, akciók megtervezése és megvalósítása
  • Marketing manager munkájának a segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office (excel, word, powerpoint stb.) megfelelő szintű ismerete;
  • Facebook Business Manager felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt;
  • Szakirányú végzettség
  • Gyors, lendületes, hatékony munkavégzés
  • Google Adwords használata
  • Haladó szintű Google Analytics felhasználói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési és jövőbeni előrelépési lehetőség
  • Érdekes piaci kihívások
  • Jó hangulatú, lelkes csapat
  • Középiskola

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal az allas@eatrend-hu e-mail címen lehet.