Szakács – Makó

Milyen feladataid lesznek a mindennapokban?

  • az étlap és adagszám alapján ellenőrzöd a nyersanyagok mennyiségét és részt veszel ezek előkészítésében, feldolgozásában,
  • elkészíted és tálalod a napi adagszámnak és étlapnak megfelelően az ételeket,
  • irányítod és ellenőrzöd a konyhai dolgozók munkáját,
  • betartod és betartatod a HACCP rendszert.

Mit várunk el Tőled?

  • van szakács végzettséged és házias ételek elkészítésében szerzett tapasztalatod,
  • képes vagy emberek irányítására,
  • pontos, precíz és igényes vagy a munkavégzés során,
  • kiváló a szervezőkészséged.

Előnyként

  • Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat

Miért jelentkezz hozzánk?

    • Fontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
      • munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet (kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz
      • utazási hozzájárulást biztosítunk, amellyel segítjük a bejárásodat
  • kedvezményes alapanyag-vásárlási lehetőséget biztosítunk számodra
  • munkavégzésed 1 műszakban történik
  • Folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedet

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, várjuk jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal együtt a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérlek vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Elérhetőség
Albertirsa

2730 Albertirsa, Pesti út 65.

e-mail cím:
titkarsag@eatrend.hu

Győr

9024 Győr, Hunyadi út 14/A. – Leier Irodaközpont