Szoftverfejlesztési projekt manager – Albertirsa

Milyen feladataid lesznek a mindennapokban?

  • IT Projektek vezetése a teljes projektciklus alatt, a projektekhez kapcsolódó ütemterv és adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Az üzleti igények felmérésében való aktív részvétel
  • Feladatok egyeztetése a projektben résztvevő munkatársakkal, a kiadott feladatok ellenőrzése és cégen belül visszacsatolás a résztvevő kollégáknak, valamint a projekt utóéletének követése
  • Határidők, prioritások és üzleti célok megfelelő kezelése
  • Emlékeztetők, beszámolók és jelentések készítése
  • A társosztályok szoftverfejlesztési igényeinek kiszolgálása
  • A projektek változásainak kezelése, a vállalati folyamatok alapján
  • Kapcsolattartás a partnerekkel/ beszállítókkal, kiválasztásukban való részvétel

Mit várunk el Tőled?

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód
  • Proaktivitás, kezdeményező készség, fejlett problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Megbízhatóság és felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • KKV környezet ismerete
  • Szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Tulajdonosi szemlélet

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Fontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
    • munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet (kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz
    • modern irodában dolgozunk, melyben minden eszköz támogatja a hatékony munkavégzésedet
  • Folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedet
  • próbaidő letelte utáni első teljes hónapban SZÉP-kártya juttatás

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, várjuk jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal együtt a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérlek vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Elérhetőség
Albertirsa

2730 Albertirsa, Pesti út 65.

e-mail cím:
titkarsag@eatrend.hu

Győr

9024 Győr, Hunyadi út 14/A. – Leier Irodaközpont