Termelési és irodai asszisztens, Ceglédbercel (részmunkaidő – 4 óra)

VÁLASSZ MINKET, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

  • Munkanapokon térítésmentesen biztosítjuk számodra az ebédet,
  • kedvezményes áron vásárolhatsz konyhai alapanyagokat,
  • ha más településről jönnél hozzánk, vagy a helyközi bérlet 100%-ának térítésével támogatjuk a munkába járást, vagy 20 Ft-ot térítünk kilométerenként gépkocsihasználat esetén,
  • nálunk nincs hétvégi munkavégzés.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • elvégzed az adott konyhához tartozó adminisztrációs feladatokat: termelési és jelenléti adatok rögzítése,
  • rendszerezed és kezeled a dolgozók személyi anyagait,
  • összekészíted a könyveléshez és bérszámfejtéshez szükséges iratokat,
  • kezeled a megrendeléseket és támogatod az élelmezésvezető munkáját,
  • heti, havi riportokat, kimutatásokat készítesz.

IDEÁLIS JELÖLT LEHETSZ A SZÁMUNKRA, HA:

  • Van legalább középfokú végzettséged (érettségi),
  • magabiztosan használod az MS Office programokat és könnyen tanulod új rendszerek használatát,
  • szereztél hasonló adminisztratív munkakörben szakmai tapasztalatot,
  • munkádat precízen, felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed,
  • képes vagy a feladatok megfelelő priorizálására.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • közétkeztetésben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • rövid átfutással munkába tudsz állni.

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK, A MUNKAVÉGZÉS HELYE Ceglédbercelen lesz.