Területvezető állás, Nyugat-magyarországi régióban

Feladatok:

  • A Központ iránymutatásai alapján a régión belüli telephelyek folyamatos látogatása, működtetése, kontrollálása.
  • Az adott telephelyről ellátott intézmények látogatása
  • Óvodák, iskolák, intézmények vezetőivel való kapcsolattartás
  • Üzleti tervek/ projektek kidolgozásában való aktív részvétel
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás
  • Hatósági engedélyek intézése
  • Telephelyekkel a szakhatósági előírások folyamatos betartatása
  • Új területek beindításában történő aktív részvétel
  • A konyhai személyzet összehangolása, irányítása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves vezetői területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség (közétkeztetés/ vendéglátás szakirányban)
  • Kiváló kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Tulajdonosi szemléletmód, határozott kiállás
  • Kiváló szintű számítógépes ismeretek (Office programok, Outlook)
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Étkezéstérítés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Céges autó

Munkavégzés helye: Nyugat-magyarországi régió

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az karrier@eatrend.hu e-mail címen