Területvezető állás

Feladatok:

  • A Központ iránymutatásai alapján a régión belüli telephelyek folyamatos látogatása, működtetése, kontrollálása.
  • Az adott telephelyről ellátott intézmények látogatása.
  • Óvodák, iskolák, intézmények vezetőivel való kapcsolattartás.
  • Üzleti tervek/ projektek kidolgozásában való aktív részvétel.
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás.
  • Hatósági engedélyek intézése.
  • Telephelyekkel a szakhatósági előírások folyamatos betartatása.
  • Új területek beindításában történő aktív részvétel.
  • A konyhai személyzet összehangolása, irányítása.

Elvárások:

  • Minimum 5 éves vezetői területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség (közétkeztetés/ vendéglátás szakirányban)
  • Kiváló kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt),
  • Tulajdonosi szemléletmód, határozott kiállás,
  • Kiváló szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point, outlook),
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Étkezéstérítés
  • céges mobiltelefon és laptop
  • céges autó

Munkavégzés helye: Pest megye, Csongrád megye, Bács-Kiskun megye

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az karrier@eatrend.hu  e-mail címen.