Üzemeltetési asszisztens munkatársat keresünk!

Üzemeltetési Asszisztens Munkatársat keresünk Albertirsai Irodánkba

Feladatok:

  • Létesítmény – és gépjármű üzemeltetési csoportvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Az üzemeltetési feladatokhoz tartozó teljes adminisztráció ellátása
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, kivitelezőkkel (információkérés, adatok egyeztetése, árajánlatok kérése, megrendelések elküldése)
  • Kivitelezések, költségvetések felügyelete, kontrollálása
  • Megrendelések szállítási ügyintézése
  • Megrendelt áruk átvétele, rendszerezése
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív, ill. asszisztensi tapasztalat
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Professzionális szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • Közétkeztetési területen szerzett üzemeltetési gyakorlat
  • Építőipar területen szerzett asszisztensi tapasztalat
  • TERC program felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Versenyképes fizetés
  • Munkahelyi étkezés
  • Telefon, laptop

Munkavégzés helye: Albertirsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az allas@eatrend.hu email címen lehet.