Vezetői asszisztens állás, Győr

Feladatok:

  • Tárgyalók előkészítése, vendégek fogadása, delegálása
  • Iroda mindennapi működésének felügyelete
  • Titkárság működésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • A tárgyalásokról emlékeztetők, jegyzőkönyvek vezetése
  • Postai küldemények nyilvántartása, iktatása
  • Központi e-mail címre érkező elektronikus levelek fogadása, továbbítása a megfelelő munkatárs részére
  • Közreműködés hivatalos levelek elkészítésében, háttéranyagok összeállításában
  • Egyéb általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Társosztályok segítése (munkaügy)
  • Kapcsolattartás a szervezet munkatársaival, külső ügyfelekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív, ill. asszisztensi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Haladó szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Munkaügyi alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil és kiszámítható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Családias légkör
  • Utazási hozzájárulás
  • Munkahelyi étkezés

Munkavégzés helye:

  • Győr

  • Jelentkezni önéletrajz küldésével és fizetési igény megjelölésével a karrier@eatrend.hu email címen lehet.