Vezetői asszisztens munkatársat keresünk!

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz bővülő csapatunkhoz, mint

Vezetői Asszisztens

Feladatok:

  • Titkárság működésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Megbeszélések és találkozók egyeztetése, ütemezése, a kapcsolatok koordinálása;
  • A tárgyalásokról emlékeztetők, jegyzőkönyvek vezetése;
  • Postai küldemények nyilvántartása, iktatása;
  • Központi e-mailcímre érkező elektronikus levelek fogadása, továbbítása a megfelelő munkatárs részére;
  • Közreműködés hivatalos levelek elkészítésében, háttéranyagok összeállításában, szerkesztésében, továbbításában;
  • Egyéb általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a szervezet munkatársaival, külső ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Adminisztratív, ill. asszisztensi tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés;
  • Haladó szintű MS Office ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Utazási hozzájárulás
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkahelyi étkezés
  • Telefon, laptop

Munkavégzés helye: Albertirsa

Jelentkezni nettó bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az allas@eatrend.hu e-mail címen lehet!