Kapcsolat

LEVELEZÉSI CÍM,SZÁMLÁZÁSI CÍM:
TS Gastro Kft.
2730 Albertirsa, Pesti út 65.
Telefonszám: +36 (1) 445 3288
Mobil: +36 (70) 614 8011
Fax: +36 (53) 999 285

Cégjegyzék szám: 13-09-131262
Bankszámlaszám: 11703006-20465542
Adószám: 14893560-2-13
SOCIAL MEDIA

Youtube

Youtube

ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNK NYITVA TARTÁSA:
Hétfő-Péntek 8:00-16:00
RECEPCIÓ:
Varga-Laza Adrienn
Tel: +36 (70) 614 8011
E-mail: titkarsag@eatrend.hu
RENDEZVÉNYSZERVEZÉS:
Tel: +36 (70) 703 0355
Hausznecht Martina
Catering koordinátor
E-mail: rendezveny@eatrend.hu
ÉSZREVÉTELEK, KAPCSOLATTARTÁS:
DIETETIKA/MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS:
E-mail: minosegbiztositas@eatrend.hu
Szigedi Zsófia
Minőségbiztosítási felelős
E-mail: zsofia.szigedi@eatrend.hu
OPERATÍV VEZETÉS:
Patay Zsolt
Operatív vezető
E-mail: zsolt.patay@eatrend.hu
TERÜLETI VEZETŐK:
Erdős Evelin
Területi vezető
E-mail: evelin.erdos@eatrend.hu
Pohli Fanni
Területi vezető
E-mail: fanni.pohli@eatrend.hu
Szabó-Borsos Vivien
Területi vezető
E-mail: vivien.szabo-borsos@eatrend.hu
Viola Ágnes
Területi vezető
E-mail: agnes.viola@eatrend.hu
GASZTRONÓMIAI ÉS KONYHATECHNOLÓGIAI KOORDINÁTOR
Sebestyén István
Gasztronómiai és konyhatechnológiai koordinátor
E-mail: konyhatechnologia@eatrend.hu
Kis Zoltán
Gasztronómiai és konyhatechnológiai koordinátor
E-mail: konyhatechnologia@eatrend.hu
PÉNZÜGY:
Havasi Rita
Pénzügyi vezető
E-mail: penzugy@eatrend.hu
ÜGYFÉLKAPCSOLAT, PIACFEJLESZTÉS:
Gyura Zsanett
Piacfejlesztési vezető
E-mail: ugyfelkapcsolat@eatrend.hu
Egri Csaba
Értékesítési és ügyfélkapcsolati vezető
E-mail: csaba.egri@eatrend.hu
MARKETING
Lajos Nikoletta
Marketing koordinátor
E-mail: nikoletta.lajos@eatrend.hu
MUNKAÜGY:
Kun Brigitta
Munkaügyi ügyintéző
E-mail: munkaugy@eatrend.hu
ÜZEMELTETÉS:
Magyari Gábor
Üzemeltetési munkatárs
E-mail: gabor.magyari@eatrend.hu
ALBERTIRSAI KONYHA:
2730 Albertirsa, Győzelem utca 2.
E-mail: albertirsa@eatrend.hu
CEGLÉDI KONYHA:
2700 Cegléd, Jászberényi út. 2
E-mail: cegled@eatrend.hu
ÖRKÉNYI KONYHA:
2377 Örkény, Bartók Béla utca 53.
E- mail: orkeny@eatrend.hu
KISKŐRÖSI KONYHA:
6200 Kiskőrös, Árpád utca 18.
E-mail: kiskoros@eatrend.hu
SIKLÓSI KONYHA:
7800 Siklós, Iskola utca 25.
E-mail: siklos@eatrend.hu
BONYHÁDI KONYHA:
7150 Bonyhád, Fáy ltp. 36.
E-mail: bonyhad@eatrend.hu
KISKUNMAJSAI KONYHA:
6120 Kiskunmajsa, Kálvária u. 6.
E-mail: kiskunmajsa@eatrend.hu
SÁRBOGÁRDI KONYHA
7000 Sárbogárd, József Attila u. 14.
E-mail: sarbogard@eatrend.hu
NAGYKŐRÖS – PETŐFI ISKOLA KONYHA
2750 Nagykőrös, Vadas u. 2.
E-mail: nagykoros@eatrend.hu
NAGYKŐRÖS – ÓVODA KONYHA
2750 Nagykőrös, Kalocsa Balázs u. 1.
E-mail: nagykoros@eatrend.hu
CEGLÉDBERCELI KONYHA:
2737 Ceglédbercel, Petőfi utca 6.
E-mail: cegledbercel@eatrend.hu
ÓCSAI KONYHA:
2364 Ócsa, Baross u. 14.
E-mail: ocsa@eatrend.hu
EGER KONYHA:
3300 Eger, Bem tábornok u. 3.
E-mail: eger@eatrend.hu
ISASZEG KONYHA:
2117 Isaszeg, Kossuth L.u. 85.
E-mail: isaszeg@eatrend.hu

Felsővezetés

  • Takács Zsolt ügyvezető, tulajdonos
  • Gyura Zsanett piacfejlesztési vezető
  • Patay Zsolt operatív vezető
  • Havasi Rita pénzügyi vezető

Elérhetőség

CÍM:

2730 Albertirsa, Pesti út 65.

Telefonszámok:

E-mail: titkarsag@eatrend.hu

Telefon: +36 (1) 445 3288
Mobil: +36 (70) 614 8011